Mobirise Website Builder v4.9.3
website creation software

Sprzedaż telefonów

Twój poprzedni smartfon zepsuł się, zużył albo – po prostu – znudził? W takim razie czas odwiedzić punkt sprzedaży telefonów! Czekamy w Warszawie na Belwederskiej 2 – odwiedź nas, daj się oczarować naszym niskim cenom i wybierz najlepszy sprzęt!

Sprzedaż telefonów i nie tylko

Jako punkt skupu elektroniki oraz współpracownik zaufanych dostawców, mamy dostęp do telefonów komórkowych, laptopów i tabletów w świetnych cenach. Sprzęt, który oferujemy, jest zawsze w dobrym stanie – w końcu kupujesz elektronikę nie po to, by leżała na półce, ale by z niej korzystać! W efekcie sprawne urządzenie otrzymujesz za ułamek jego wartości.

W punkcie i na stronie internetowej

Ofertę naszego punktu sprzedaży telefonów prezentujemy na stronie, modele możesz także obejrzeć na Belwederskiej. Zawsze udostępniamy informację na temat stanu, wystawiamy także fakturę VAT marżę. Mamy również ważną wiadomość: na nasze modele otrzymujesz gwarancję od firmy! To prawda: nawet jeśli sprzęt sprzedajemy jako używany, wciąż bierzemy odpowiedzialność za to, czy będzie działał tak, jak obiecaliśmy. Naszych klientów traktujemy fair.

Nie przegap najlepszych okazji!

Nasi klienci mają nosa do dobrych ofert – modele potrafią znikać z półek tak szybko, jak się na nich pojawiły! Dlatego gorąco zachęcamy, żebyś regularnie sprawdzał, co akurat jest dostępne. Gdy tylko sprzedawany telefon wpadnie Ci w oko, nie zwlekaj ani chwili i zamawiaj od razu, bo kto pierwszy, ten lepszy!

Proste wyszukiwanie

Masz może producenta, którego lubisz i któremu ufasz. A może polujesz na konkretny model lub chcesz koniecznie zamknąć się w określonym przedziale cenowym. Strona naszego punktu sprzedaży telefonów jest dostosowana do Twoich potrzeb! Korzystaj z filtrów producentów i cen, miej oko także na dział Najlepsza oferta – prezentujemy tam najciekawsze modele w niskiej cenie.

Potrzebujesz rady? Znajdziesz ją u nas!

Pracują u nas pasjonaci, którzy nie tylko lubią, ale i znają się na smartfonach czy sprzęcie elektronicznym. Jeśli więc szukasz modelu dla siebie, nie wahaj się pytać: powiedz, czego oczekujesz, czego potrzebujesz, a czego nie cierpisz, a my poradzimy Ci, co wybrać. Zależy nam, żebyś nie tylko wyszedł z punktu sprzedaży telefonów zadowolony, ale i dobrze go wspominał po kilku miesiącach, gdy już poznasz kupiony sprzęt – dlatego doradzimy Ci dobrze!

Nie czekaj i już teraz sprawdź, co dla Ciebie mamy! Na stronie internetowej, w punkcie na Belwederskiej – jak wolisz! Tylko się pośpiesz, żebyś nie przegapił czegoś naprawdę niesamowitego!

Formularz kontaktowy