free simple web templates


Skup telefonów 

Pewnie znasz to uczucie – smartfon, który wystarczał 1, 2 czy 3 lata temu, dziś nie spełnia już Twoich wymagań i zaczynasz rozglądać się za nowym. Odwiedź skup używanych telefonów, jeśli jesteś w takiej sytuacji! Nie tylko pozbędziesz się zbędnej elektroniki, ale jeszcze zarobisz pieniądze na nowy model!

Wycena online i na miejscu

Jak otrzymać pieniądze za niepotrzebny już sprzęt? Pierwszym krokiem jest wycena. Możesz albo odwiedzić skup telefonów komórkowych w Warszawie (na Belwederskiej 2), albo załatwić sprawę online. W tym drugim wypadku wypełnij formularz kontaktowy: napisz, jaki model sprzedajesz, ile za niego zapłaciłeś i jaka jest minimalna suma, którą chcesz otrzymać. Dopisz też wszystko, co może mieć znaczenie: czy urządzenie działa, w jakim stanie jest obudowa i tak dalej. Wyślij formularz i poczekaj na naszą odpowiedź!

Sprzedaż smartfona w punkcie… albo zdalnie

Jeśli odwiedzasz skup używanych telefonów komórkowych na Belwederskiej, gotówką będziesz cieszyć się bardzo szybko – pieniądze dostaniesz w przeciągu godziny! Jeśli każda minuta jest dla Ciebie cenna, to takie rozwiązanie na pewno przypadnie Ci do gustu. Jednak jeśli nie możesz poświęcić nawet godziny, lub jeśli mieszkasz poza Warszawą, mamy dla Ciebie jeszcze inną propozycję. Swój telefon komórkowy możesz do skupu wysłać! Po prostu spakuj go, dołącz formularz (znajdziesz go na naszej stronie) i nadaj (koniecznie z możliwością wglądu w zawartość). Pamiętaj, żeby wcześniej się z nami skontaktować – ustalimy szczegóły i to, w jakiej formie chcesz otrzymać pieniądze. Transakcje załatwisz praktycznie bez wychodzenia z domu!

Skup używanych telefonów komórkowych – największe zalety

Porozmawiajmy o korzyściach, jakie osiągasz, korzystając z usług skupu używanego sprzętu. Jest ich sporo!

- Otrzymujesz pieniądze – i to świetną kwotę, bo płacimy lepiej od konkurencji!
- Jeśli chcesz, możesz negocjować: zależy nam, żeby każdy klient wyszedł od nas zadowolony, więc na pewno zrobisz dobry interes.
- Pozbywasz się już nieużywanej komórki, której jedynym zadaniem jest kurzenie się na półce.
- Nie musisz organizować aukcji – robić zdjęć, tworzyć opisu oferty, zastanawiać się, jaka kwota będzie najlepsza.
- Nie musisz odpowiadać na niekończące się pytania potencjalnych kupców: o stan, działanie baterii, zniżkę…
- Współpracujesz z profesjonalistami i pasjonatami smartfonów, którzy przy okazji transakcji doradzą Ci, jaki model warto wybrać, a jakiemu wystawić żółtą kartkę.
- Oszczędzasz czas, bo wszystko załatwiamy albo od ręki, albo zdalnie.

Nie czekaj ani chwili dłużej! Zajmijmy się wyceną Twojego telefonu!Formularz kontaktowy